Regio Halle

Regio Halle

Pastorale regio Halle

Onze pastorale zone Dilbeek behoort tot de regio Halle.

Het vicariaat Vlaams-Brabant en Mechelen wilde de dienstverlening dichterbij brengen en voorziet daarom 4 regio’s die de pastorale zones ondersteunen. Het gaat om de regio’s Halle, Leuven, Mechelen en Tienen.

In elke regio is er een regioploeg die pastoraal verantwoordelijken en vrijwilligers wilt begeleiden, stimuleren en bezielen om te groeien naar een missionaire pastoraal.

Tot onze regio behoren naast de pastorale zone Dilbeek ook de pastorale zones Alsemberg, Asse, Bever-Galmaarden-Herne, Gooik-Pepingen, Groot-Bijgaarden-Zellik, Halle, Lennik, Liedekerke-Affligem, Roosdaal, Sint-Pieters-Leeuw, Ternat.

Info op hun Facebookpagina  en volgende contactadressen.


 Regioploeg Halle

Cryptelaan 1
1702 Groot-Bijgaarden
prhalle@vlbm.be

 Piet Capoen
deken
piet.capoen@vlbm.be

 Hans Mannaerts
begeleider gemeenschapsopbouw
hans.mannaerts@vlbm.be

 Kristl Van Cleemput
vormingswerker
kristl.van.cleemput@vlbm.be

 Tine Peeters
jongerenpastor
tine.peeters@vlbm.be

Jean-Michel Hunt
econoom
jean-michel.hunt@vlbm.be

Een vraag, een nood, een zorg?  Contacteer ons gerust!